Renovační nátěr eternitu

Důkladné tlakové vyčištění, správné opláchnutí, dostatečné vyschnutí podkladu, kvalitně provedený airless nástřik speciální penetrace + perfektně 2x odvedená natěračská  práce s aplikací té nejkvalitnější barvy na eternit = VAŠE SPOKOJENOST NA DLOUHÁ LÉTA

 

Objednávka této renovace je možná po celé ČR - většinou se jedná o 2 - 3 dny práce.  Čištění a nátěr eternitové střechy lze provádět pouze za dobrých klimatických podmínek,  cca od DUBNA do ZÁŘÍ. V případě dotazu nebo objednávky volejte tel.: 605 755 220.                                                                       

            Někdy je opravdu velice těžké na fotoaparát, či mobil zachytit přesný odstín barvy na střeše. Velice záleží na slunečním svitu, době focení během dne.... většinou, když dostříkám druhou vrstvu barvy tak už je podvečer, slunce nemá intenzitu, je moc práce při uklízení a balení veškerých věcí ( hadice, žebříky, vyčistit airless stroj, počítání honoráře :) ) před odjezdem a na pořádnou kvalitní fotku někdy ani není síla, čas a správné podmínky. Ale i přes tyto komplikace se snažím dělat maximum!