Čištění tašek, eternitu, plechu, asfaltu

( záleží na počtu m2, stavu krytiny )  

( čistá voda z obecního řádu, studny, bazénu, potoku atd..)                         

50 - 60 Kč / m2


Čištění střechy včetně následné aplikace chemie 

Používaná chemie Chemie Q roof 

https://www.chemiq.cz/spolupracujeme

chemie se aplikuje zádovým postřikovačem na vyschlou střechu

100 Kč / m2

Čištění střechy včetně následné aplikace chemie  - doporučuji

Používaná chemie BPS 7 1 1 1  - TRION / ŠVÉDSKO /

chemie se aplikuje zádovým postřikovačem na vyschlou střechu 

120Kč / m2

Kompletní renovační nátěr střechy - klasická varianta 

( tašky, eternit, šindel ) - v ceně :

čištění vysokotlakým zařízením, aplikace speciální penetrace ( materiál + práce ) , 2x airless nástřik špičkové barvy ( materiál + práce ) ( cena je ovlivněna stavem krytiny, počtem m2 a použitím či nepoužitím fungicidu )  ***

200 - 250Kč/m2

Kompletní renovační nátěr střechy - nejlepší varianta 

( čištění, penetrace, 3x vrstva barvy s obsahem silikonu +  včetně funcizidní přísady do každé vrstvy ) 

350Kč/m2

Renovační nátěr plechové střechy

Záleží na velikosti plochy m2, na četnosti zkorodovaných míst potřebných k odrezení a ošetření základovou barvou a na druhu použité barvy.

Při nutnosti kompletního nátěru základovou barvou a 3 vrstev barvy např. MEFFERT může být cena za m2 i 390Kč/m2

200-250Kč/m2

Čištění porézní střechy ( eternit + tašky ) + aplikace hydrofobního transparentního                   

( průhledného ) nástřiku


110 Kč/m2

Čištění betonové krytiny Bramac ALPSKÝ POSYP


*** ( U kompletní renovace / čištění + penetrace + barva / Bramacu s posypem doporučuji provést 3x vrstvu barvy, aby došlo k opravdu dokonalému nátěru veškerého posypu na tašce ) Týká se především střech, které se přestříkávají z původního stavu např. cihlově červené na antracit atd. nebo černé na cihlově červenou.

60 Kč / m2

V případě Vašeho zájmu se prosím ozvěte co nejdříve a nenechávejte to na poslední chvíli. Jaro 2019 je již nyní, koncem listopadu velice termínově zaplněné. Na seznamu mám už 20 střech, to znamená, že duben a květen je prakticky plný.

Další nátěry se počítají dle dohody, doprava cca 5 Kč / km - dle dohody s možností ubytování v místě prací. V případě Vašeho zájmu, lze do barvy Meffert MD ROOF 1000 určené k nátěru eternitu a tašek přimíchat speciální fungicid působící proti opětovnému růstu mechu ( barva bude kyselejší a odolnější vůči nežádoucí vegetaci). Cena při použití tohoto přípravku se zvedá o 20Kč na každém m2. Lze provést i 3x airless nástřik barvy Meffert. Kvalita nátěru tím výrazně stoupá. Na zažádání lze zaslat více referencí na Vámi vybraný barevný odstín nebo přímo adresu zakázky. 


   ORIENTAČNÍ CENÍK


      Nátěr eternitové střechy o velikosti např. 200m2 včetně nátěru oplechování a dopravy

 ( 21 000Kč materiál  / penetrace, barvy, fungicid /  + 8000Kč práce čištění střechy + 17 000Kč práce 2x nátěr střechy  +  doprava a nátěr detailů )           kompletní cena je  cca 52 000Kč


     Nátěr plechové střechy falcované ( mírně zkorodované ) o velikosti např. 200m2

( 22 000Kč materiál + 8000Kč práce čištění střechy + cca 3000Kč práce škrabání koroze + základní barva + 16 000Kč práce 2x nátěr střechy + doprava ) kompletní cena je cca 54 000Kč


Čištění betonové krytiny BRAMAC, BESK, KM BETA 200m2. + aplikace chemie BPS 7111

( 8000Kč materiál / 2x 20l chemie TRION BPS 71 11 / + 8000Kč práce čištění střechy + 4000Kč práce aplikace chemie na povrch krytiny )                                     kompletní cena je 20 000Kč


Naším nejčastěji používaným materiálem je německá akrylátová barva Meffert MF 1000 (MD Roof) Dachbeschichtung. Po očištění střechy aplikujeme penetrační nátěr. V případě, že eternitová krytina ještě nevykazuje vyšší formy degradace, používáme vodouředitelnou penetraci D14, v opačném případě již hlubší rozpouštědlovou penetraci D15. Dále následuje dvojí nátěr střechy vrchní barvou. V posledních letech však na krytinu velmi často aplikujeme i třetí nátěr, který na povrchu vytvoří již velmi silnou vrstvu a tím prodlouží životnost celého nátěrového systému (cena za třetí nátěr je cca 75-80 Kč/m2).


Jistou alternativou k materiálu MF 1000 Dachbeschichtung je v podobné cenové relaci rozpouštědlová barva Takbeläggningsfärg od švédského výrobce Hagmans. Po očištění se neaplikuje penetrace, ale přímo samotný nátěr ve dvou vrstvách. Barva je tvořena modifikovanými pryskyřicemi na bázi akrylátu a je plněna mikrovlákny.


V naší nabídce máme také špičkový materiál od švédského výrobce Hagmans - Aquabarr 2012 - povrchový nátěr s výtečnou trvanlivostí a odolností vůči povětrnosti. Je pružný do teploty -23°C, odolný vůči alkalickým chemikáliím, zašpinění, je paropropustný (má funkci "Goretexu"). Vytváří bezespárou polymerovou bariéru proti vodě a vlhkosti.
Před samotným nátěrem se povrch zpenetruje materiálem Düfa D14 nebo D15. Poté se aplikují 2 nástřiky barvou Aquabarr 2012, aby se vytvořila požadovaná vrstva nátěru. 

(cena za 1 m2 - od 230 Kč - materiál + práce, viz. používaný materiál).


Na výslovné přání zákazníka jsem schopný použít barvy české výroby. Celková cena renovace střechy je pak samozřejmě nižší ( plná renovace 1m2........od 140,- Kč ). Aplikaci těchto barev díky nižší kvalitě a kratší trvanlivosti nátěru rozhodně nedoporučuji.

Podmínkou:

  • Připojení k vodě a elektrice, nejlépe 380v , lze i 230v (výkon čistícího zařízení tím klesá)
  • Pevné nervy a pokud možno dobrá nálada

Zavolejte nebo napište, ozveme se obratem zpět

Jan Vídenský - telefon 605 755 220