Kontakt

Renovační nátěry

Jan Vídenský

+420 605 755 220

info@strechyvidensky.cz

Durychova 1386/16
500 12  Hradec Králové
Otevírací doba dle počasí 
Odpovědná osoba: Jan Vídenský
IČ: 01538896 | DIČ: CZ9002203826
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského
zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.
Bankovní spojení
298808060/0300

Během pracovní sezony je pro Vás i pro mě nejpoholnější a nejefektivnější zaslat E-mail s fotkami střechy a nebo alespoň s adresou objektu, případně SMS. Budu Vás mít tak uložené a nezapomenu odpovědět s nabídkou a nebo alespoň hrubým rozpočtem. 

strechycisteni@seznam.cz  
info@strechyvidensky.cz 

Obratem mohu barvy nechat zaslat doručovací službou přímo na místo zakázky a vše se urychlí. Pokuste se o alespoň hrubý odhad celkové plochy m², přesný požadavek na barevný odstín. Velice mi napomůže info o připojení k vodě a el.proud 400V.

Samozřejmostí je cenová nabídka a poradenství. Každá střecha je jiná a o použití konkrétní barvy rozhoduje i nadmořská výška objektu. 

DŮLEŽITÉ UPORNĚNÍ : OD KVĚTNA 2022 BYDLÍM V SENDRAŽICÍCH U HRADCE KRÁLOVÉ, JE TU ŠPATNÝ SIGNÁL. V PŘÍPADĚ NEDOSTUPNOSTI ZAŠLETE PROSÍM ALESPOŇ SMS, OZVU SE ZPĚT. Nebo můžete kontaktovat Marušku pro zanechání zprávy - 733 211 252
ŽÁDNÉ TERMÍNY VĚTŠINOU NEMÁM, JDE O KAŽDODENNÍ IMPROVIZACI KAM POJEDE KOLEGA ČIŠTIT, TEN KDO MI 2 ROKY PÍŠE A SNAŽÍ SE NĚCO DOMLUVIT, TAK KOLIKRÁT ZŮSTANE ZAPOMENUT, NĚKDO KDO NAPÍŠE NEBO ZAVOLÁ V SEZONĚ 2022 TAK STŘECHU MŮŽE MÍT UŽ I DRUHÝ DEN VYČIŠTĚNOU A PŘIPRAVENOU K NÁSTŘIKU BARVOU... VĚTŠINOU DĚLÁME TÝDEN OKOLO HRADCE KRÁLOVÉ PLUS MÍNUS 60KM A TÝDEN JSME NA VÝJEZDU  NAPŘÍKLAD JIŽNÍ MORAVA, ZÁPADNÍ ČECHY..
Jako každoročně budu rád za vážné zájemce s minimálně rodinným domem, chalupou, halou atd. Nerad se zůčastňuji minivýběrového řízení na nátěr střechy chaty, kde rozhoduje nejnižší cenová nabídka a pod. Nerad slibuji Vámi daný termín ( např. rodina z Prahy má chalupu v Krkonoších a chce renovaci provést 2. víkend v červenci ) Většinou je nevhodné počasí a střecha se pouze umyje, několikrát mi barva takto zmokla, práce se plánuje podle počasí a né kdy Váš vnuk bude mít po svatbě...Starých referencí mám po celé republice stovky a práce je opravdu dost. Jak doma tak u zákazníků, kterých se za letošní zimu nahromadilo celkem velké množství.
Pracujeme pouze s osvědčenými německými a švédskými materiály, které vynikají svojí kvalitou a životností.
Zdarma vám poradíme a vypracujeme cenovou nabídku pro renovaci vaší střechy.
© 2023 Jan Vídenský | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram