JAN VÍDENSKÝ 

Durychova 1386/16
Hradec Králové 
500 12

+420 605 755 220 

  strechycisteni@seznam.cz 


   IČ         01538896 
   DIČ      CZ9002203826   
   Jsem plátce DPH
   BANKOVNÍ SPOJENÍ   -  2200247891 / 2010

        

PŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY NA SEZONU 2021 DUBEN - ŘÍJEN 

Nejlepší druh objednání prací - zaslat email na adresu strechycisteni@seznam.cz, připojit foto střechy ( v případě eternitu, šindele, oloupaného plechu a pálených tašek i foto detailu stavu krytiny ) + přesnou adresu objektu + číslo telefonu. Whatsapp 605 755 220 nebo https://www.facebook.com/strechyvidensky/

 Obratem mohu barvy nechat zaslat doručovací službou přímo na místo zakázky a vše se urychlí. Pokuste se o alespoň hrubý odhad celkové plochy  m2, přesný požadavek na barevný odstín. Velice mi napomůže info o připojení k vodě a el.proud 380V.

Cenová nabídka samozřejmě není problém a je samozřejmostí.

V sezoně 2016, 2017, 2018 jsem přijal jakoukoliv nabídku co se týkalo renovace eternitu, dnes už každý neberu a zrealizovali bychom pouze ten, u kterého čistění, oprava, penetrace a 2x nástřik barvou má opravdu smysl... to se týká i počtu m2... Kvůli chatě o celkové ploše 40m2 bych dnes do Ostravy nebo Chebu už nejel...


jaro 2019, dnes toto auto už je pohřbené někde v Ústí nad Labem...
jaro 2019, dnes toto auto už je pohřbené někde v Ústí nad Labem...

Důležité upozornění !

V poslední době pár lidí nabylo dojmu, že tuto práci může vykonávat kde kdo a to i bez živnostenského oprávnění !!! Krádež fotek ze zakázek, které byly zhotovené jménem Jan Vídenský je dnes běžná praxe a realita. Nedůvěřujte prosím partám, rádoby firmám, skupině lidí bez www stránek, bez historie zakázek, fotek a hlavně zkušeností, bez možnosti prokázání konkrétních adres a jmen lidí, u kterých např. před 4 lety zhotovili nátěr střechy ( nejlepší způsob ověření pravosti firmy, kvalitu materiálu - osobní prohlídka natřené střechy, po 4 letech se projeví kvalita nátěrového systému ) Věřte, že zaslání  fotky na Váš email nic neznamená, ideální je vyžádat si jména a adresy na bývalé zákazníky ve vašem okolí a stáří nátěru, tím si dokonale můžete ověřit kvalitu materiálu, kvalitu provedení práce a slušnost jednání. Věřím, že tím žádného bývalého zákazníka obtěžovat nebudete, naopak, rád se podělí se zážitky a dojmy z prací, navíc uvidíte kvalitu odvedené práce. Dále si dejte pozor aby se někdo nevydával za mě, nebo za mé brigádníky. V dnešní době se nedá věřit nikomu a nikdy si nemůžete být jistí, že na Vaší střechu přijel někdo ode mě a nebo já. Nejlepší, když po příjezdu pracovníků zavoláte na číslo 605 755 220, které je uvedené na i na letáku, který budeme mít u sebe v autě a pro jistotu se přesvědčíte, že k vám nejede falešný Vrchní, prchni !!! Takový falešný vrchní, prchni muže mít názory typu : no a co, tak se jim to za dva roky oloupe vždyť je to jen nátěr... Věřte mi, že takto vyhodit peníze oknem nechcete. Na takovou partu bych sem mohl napsat jak číslo na mobil, tak e-mail, ale nemám to zapotřebí... stačí, že dotyčný krade auto, peníze, fotky ze střech, ničí materiál v podobě barev...když už je schopný tohoto, tak si myslím, že mu jeho černé svědomí dovolí vydávat se za mého pracovníka     ( každý nějak začínal ) 

Jo, vypadá jako Vrána, ale je to Králik  

Především mi jde o to, aby mi za nějaký čas nevolali cizí lidé, které já neznám, s tím, že po provedení prací zatéká do střechy, nebo že se jim loupe barva ze střechy a chtějí abych přijel na reklamaci, proto si prosím ověřte, kdo u Vás pracuje a zdali vůbec má originální a nerozdělaný obal od materiálu, který Vám dají na střechu a co to je za materiál ! Pozor na etiketou neoznačené kýble barev ! 

 


Poptejte naše služby

Vyplňte prosím kontakty na sebe, ozveme se Vám co nejdříve zpět.

Nějaké ty básničky z poslechu :)