Kontakt

Renovační nátěry

Jan Vídenský

+420 605 755 220
info@strechyvidensky.cz
strechycisteni@seznam.cz
Durychova 1386/16
500 12  Hradec Králové
Otevírací doba dle počasí 
Odpovědná osoba: Jan Vídenský
IČ: 01538896 | DIČ: CZ9002203826
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského
zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.
Bankovní spojení
298808060/0300
V tuto chvíli v srpnu 2022 probíhá naprosto nesmyslné a nic neříkající psaní s cca 30 lidmi, emaily které jsou jen psaní stále stejného dokola... málokdo ví, že je skoro konec sezony, na září máme 3000m2 camp a poté dovolená.. takže výzvědy kolik by to stálo a jaký materiál na plech jsou uplně zbytečné. Polemizace a zjišťování cen a nebo přijeďte rychle to potřebuji? Je jasné kdo dostane letpos přednost. 

 Během pracovní sezony je pro Vás i pro mě nejpoholnější a nejefektivnější zaslat e-mail s fotkami střechy a nebo alespoň s adresou objektu, případně SMS. Budu Vás mít tak uložené a nezapomenu odpovědět s nabídkou a nebo alespoň hrubým rozpočtem.

strechycisteni@seznam.cz  
info@strechyvidensky.cz 

Během totálního každodenního nasazení v práci se mi občas stává, že Vám odsouhlasím vše a poté si nic nepamatuji a ani si Vaše číslo neuložím. Nejsem zkrátka velká firma a v kanceláři ( obyváku, kde platim nájem ) celý den vážně nikdo nesedí. Provádíme 2-3 akce zároveň na různých místech ČR a do toho nesmím zapomínat, že mám doma děti. 


Obratem mohu barvy nechat zaslat doručovací službou přímo na místo zakázky a vše se urychlí. Pokuste se o alespoň hrubý odhad celkové plochy m², přesný požadavek na barevný odstín. Velice mi napomůže info o připojení k vodě a el.proud 400V.

Samozřejmostí je cenová nabídka a poradenství. Každá střecha je jiná a o použití konkrétní barvy rozhoduje i nadmořská výška objektu.

DŮLEŽITÉ UPORNĚNÍ : OD KVĚTNA 2022 BYDLÍM V SENDRAŽICÍCH U HRADCE KRÁLOVÉ, JE TU ŠPATNÝ SIGNÁL. V PŘÍPADĚ NEDOSTUPNOSTI ZAŠLETE PROSÍM ALESPOŇ SMS, OZVU SE ZPĚT. BĚHEM DNE JE LEPŠÍ PSÁT E-MAIL NEŽ VOLAT. POSLEDNÍ DOBOU PRACUJI POUZE SÁM, TEKŽE SE OD RÁNA DO NOCI NEZASTAVÍM. 
ŽÁDNÉ TERMÍNY NEMÁM, JDE O KAŽDODENNÍ IMPROVIZACI KAM POJEDE KOLEGA ČIŠTIT, TEN KDO MI 2 ROKY PÍŠE A SNAŽÍ SE NĚCO DOMLUVIT, TAK KOLIKRÁT ZŮSTANE ZAPOMENUT, NĚKDO KDO NAPÍŠE NEBO ZAVOLÁ V SEZONĚ 2022 TAK STŘECHU MŮŽE MÍT UŽ I DRUHÝ DEN VYČIŠTĚNOU A PŘIPRAVENOU K NÁSTŘIKU BARVOU... VĚTŠINOU DĚLÁME TÝDEN OKOLO HRADCE KRÁLOVÉ PLUS MÍNUS 60KM A TÝDEN JSME NA VÝJEZDU ( NAPŘÍKLAD MORAVA, ZÁPADNÍ ČECHY, ÚSTÍ NAD LABEM A OKOLÍ, HAVÍŘOV A OKOLÍ  ) 

KOLEGA ŠTĚPÁNEK ČISTÍ PONDĚLÍ - PÁTEK 

ZÁJEMCI O PRÁCI Z OKOLÍ HRADCE KRÁLOVÉ VÍTÁNI - 605 755 220 
Pracujeme pouze s osvědčenými německými a švédskými materiály, které vynikají svojí kvalitou a životností.
Zdarma vám poradíme a vypracujeme cenovou nabídku pro renovaci vaší střechy.
© 2022 Jan Vídenský | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram