Kontakt

Renovační nátěry

Jan Vídenský

+420 605 755 220

info@strechyvidensky.cz

Sendražice 69
období sezony březen - říjen / pracuji jako ďas non - stop 
Odpovědná osoba: Jan Vídenský
IČ: 19233019 | DIČ: CZ19233019

STŘECHY VÍDENSKÝ S.R.O.

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského
zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.

s.r.o. - zapsané Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, 
vložka 51048
Bankovní spojení

258374958   / 0600 

Nyní koncem července jsou všechny větší akce z roku 2022 a 2023 hotové a už jedeme ze dne na den... jistojistě nás čeká ještě během srpna výjezd směr Vary a Plzeň, dnes 27.7. se dokončila renovace prvorepublikové vily ve Valdicích o rozloze 310m2, čeká nás nástřik barvou haly firmy Ferodo Kostelec nad Orlicí.. atd.. kdo napíše tak jedeme, žádné dlouhé rozmýšlení.. Sezóna 2023 je zatím dosti nevydařená z důvodu nepříznivého počasí, to co se klasicky zrealizovalo během týdne například loňské sezóny 2022 se letos udělalo za celý březen a duben... Proto predevším budu po zlepšení počasí ihned řešit objedávky, které jsou už delší dobu na seznamu, větší akce jako je např. nátěr 1500m2 střech rekreačních zařízení v Dolní Čermné, Českém Brodě a zákazníky, kteří neprodleně spěchají na renovaci střechy z důvodu montáže slunečních panelů. Během pracovní sezony je pro Vás i pro mě nejpoholnější a nejefektivnější zaslat e-mail či na whatsapp s fotkami střechy a nebo alespoň s adresou objektu, případně SMS. Budu Vás mít tak uložené a nezapomenu odpovědět s nabídkou a nebo alespoň hrubým rozpočtem. Pokud jste z větší vzdálenosti od Hradce Králové, tak nemějte obavy. Každoročně je v plánu zavítat do vetšiny koutů ČR a čím dříve o sobě budeme vědět, tím lépe a dá se vše spojit s ostatními střechami. To znamené, že rozhodně ušetříte za dopravu. V plánu jsou například akce okolo Břeclavi, Havířova, Chomutova, Plzně, Chodova, Prahy, HK, PCE, Frenštátu n.R., Domažlic, Liberce, Šumperka. Pozor na firmy, které neumí ani odborně vyměnit eternitovou šablonu, které Vám nejsou schopní předložit reference ve stáří 7 a více let z Vašeho okolí a nebo jsou extrémně levné. Pozor na značky barev dostupné volně v drogerií nebo hobby marketech... tyto barvy Vám na střeše vydrží 3 roky a poté začnou problémy. Pár ukázek renovací střech taška, eternit, plechy a čištění tašek s následnou aplikací chemie proto mechu mám v sekci nabídka / reference. Na vyžání lze renovaci provést i s materiálem dodaným Vámi, ale snižuje se tím záruka. 
V posledním týdnu června 2023 jsme ud+ělal velké změny, propustil jsem 5 lidí a pracuji sám. Dále v ceníku jsem zdražil plus přidal 15% DPH, docházelo stále k nedorozumění se zákazníky typu rodinný dům.. prosím nekontaktujtě mě s chatama okolo 50m2 do 120m2, práce je dost, řeším větší RD, hystorické kaple na hřbitovech, halu Ferodo v Kostelci nad Orlicí atd...
poptávky - info@strechyvidensky.cz   a  v případě absolutní dlouhodobé nedostupnosti volejte : 733 211 252. SEZONU 2023 SE SNAŽÍM NYNÍ KONCEM KVĚTNA NĚJAK UKOČÍROVAT, ALE JSEM NA VŠE SÁM... NABÍDKY, OBJEDNÁVKY BAREV, FAKTURY, VĚTŠINA PRÁCE S BARVOU.. PROSÍM NEKONTAKTUJTĚ MĚ CHATY, CHATKY, MALÉ ETERNITY, NETOUŽÍM STÁLE JEN JEZDIT NA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ, VÝJEZDY NA MORAVU PROBÍHAJÍ NYNÍ V KVĚTNU, TROJANOVICE, UHERSKÝ BROD, MIKULOV, BŘECLAV, KLOBOUKY, IVANČICE, OSLAVANY, NOVOSEDLY, DĚČÍN, ÚSTÍ... VŠE BETONOVÉ TAŠKY A 3X VRSTVA.... DENNĚ MI VŠAK CHODÍ POPTÁVKY NA CHATY A ETERNITY..OMLOUVÁM SE, NA TO NENÍ PROSTOR.... PŘÍPADNĚ HLEDÁM POMOCNOU SÍLU NA ADMINISTRATIVU, VYTVÁŘENÍ NABÍDEK V PDF, ZAJIŠŤOVÁNÍ OBJEDNÁVEK MATERIÁLU, DATOVÁ SCHRÁNKA, EMAILY, SPRÁVA VOZIDEL ATD... VSTÁVAT V 5 RÁNO A CHODIT DOMŮ TOTÁLNĚ VYŘÍZENÝ PO PRÁCI, PŘÍJEDU,  VYLOŽENÍ A NALOŽENÍ AUTA NA DALŠÍ AKCI NEBO ANI NEPŘIJÍT DOMŮ A SPÁT NĚKDE NA UBYTOVNĚ JE DOSTI NÁROČNÉ... A O DALŠÍ KOLEGY, KTEŘÍ PRÁCI JEN OKOUKAJÍ A POTÉ MI UKRADNOU FOTKY ZE STŘECH A ZALOŽÍ SI SVOJÍ RÁDOBY FIRMU TAKÉ NETOUŽÍM... DNEŠNÍ DOBA JE OPRAVDU HUMUS A LIDÉ SE NEŠTÍTÍ UŽ NIČEHO.  

Obratem mohu barvy nechat zaslat doručovací službou přímo na místo zakázky a vše se urychlí. Pokuste se o alespoň hrubý odhad celkové plochy m², přesný požadavek na barevný odstín. Velice mi napomůže info o připojení k vodě a el.proud 400V.

Byl bych moc rád za tuto věc: prosím, aby mě kontaktovali pouze vážní zájemci o renovaci střechy. Během podzimu, zimy a kraje jara mám čas a u PC trávím dost času, takže nabídka a komunikace se zákazníky není problém a v některých případech mě to i dost baví. Jenomže během pracovní sezóny (2.pol. jara, léto a 1.pol podzimu) to je cekem mazec, dělám každý den, včetně víkendů a svátků. Jakmile začnou české letní nesnesitelné teploty, tak vstávám cca ve 4 ráno a chodím spát okolo půlnoci, snažím se dodržet základní technologické podmínky pro nástřik barvy, především teplotu povrchu ( finální vrstvy tašky, plech ) V žádné klimatizované kanceláři nikdo nesedí a všechy cenové nabídky řeším během pracovního procesu na střeše nebo unavený po večerech. Konkurence se většinou diví jak u ní mohu objednávat barvy na konkrétní adresu, když oni ještě ani na poptávku od stejného investora nestihli zareagovat.. proto, jestli spěcháte s renovací střechy, ještě před instalací střešních slunečních panelů, tak jste tu správně. Tento půlrok je  namáhavý jak fyzicky tak psychicky. V dnešní době by chtěl každý Čech slevu, ale je dobré si uvědomit, že ta sleva bude na úkor kvality a tu přeci snižovat necheceme. Kdyby bylo pouze po mém, tak tu napíšu číslo účtu ( v kontaktech je ), kam zašlete zálohu na materiál  a poté se s Vámi budu teprve vážně bavit  a věnovat svůj čas Vaším problémům ohledně Vaší střechy. Bohužel toto je klasické mínus tohoto údělu a né zaměstnaneckého poměru. Svůj čas běhěm jara a léta minimálně věnuji rodině a  200let starému baráku před rekonstrukcí. Zkrátka zdržují lidé, kteří zkoušejí a poptávají bohužel pouze cenu. Kvalitní materiál nečeské výroby a suprově odvedená práce v dnešní drahé době něco stojí a levnější varianty od konkurence seženete 100%.  Prosím zavolejte s rozumnou, zajímavou zakázkou a klidně druhý den jsme u Vás. Doufám, že chápete jak to myslím a ozvete se :) 

 Bohužel více a více každoročně objevuji svoje fotky zrenovovaných střech na www stránkách a sociálních sítích nově vzniklých živnostníků. Ty si fotky buď pořídili většinou u mě běhěm praxe - brigády a nebo si je prostě drze stáhli střeba z Facebooku...za 7 let jich bylo už asi 10. Kradou se nejen fotky, ale i loga, reklamní letáky dokonce i texty a ceníky ( na kopírování textů a ceníků máme v Hradci jednoho specialistu, který mimo jiné  zařídil aby na Google přistála velice špatná recenze :) Myslím si však, že já jsme originál sám o sobě a proto mám stále zajímavé zakázky po celé republice. Eternit rád přenechám konkurenci,  ať si azbest čistí a opravuje někdo jiný. My se specializujeme především na tašky a plechy.

NEZNAMENÁ TO VŠAK, ŽE VÁM RÁD NEVYPRACUJI CENOVOU NABÍDKU, jak v pdf tak i na eternit  :) doma už si zvykli, že od dubna do září mě vidí jen v noci špinavého ze střechy a nebo u e-mailu a telefonu. 

Za roky praxe v tomto specifickém oboru samozřejmě došlo k řadě přešlapů, vlastních gólů, nedoruzumnění. Po začátcích v letech 2015, 2016 a 2017, kdy jsem pracoval převážně sám a  jen občas nějaký brigádník při čištění nebo nástřiku asistoval, bylo vše v klidu. Od sezony 2018 práce však značně přibylo a i jednotlivé zakázky dostávají větších rozměrů ( haly, kostel, památkové objekty, bytové domy v centru měst, restaurace, penziony, velké RD, škola)

Na jaře 2019 jsme omylem obarvili Nisu v Jablonci v obci Nová Ves na červeno ( špatné info od majitele objetku, kam že vlastně voda odtéká ze střechy)  Hasiči, policie, hygiena a už se rešilo... měsíc na to jsem v červnu 2019  v Ústí nad Labem spadl ze střechy na betonovou dlažbu z výška 4,5m, okamžitá hospitalizce / zápestí, loket, žebra, plotýnky. V březnu 2020 jeden kolega čistil až moc pečlivě a pomalu, až se voda dostala pod folíí do střechy,  další kolega v létě 2021 ještě než začal čistit tak zašpinil starou fasádu s freskami ( pod eternitem nebyla lepenka a vše vniklo na fasádu při spuštění vapky ). První čištění zatím nejuspěšnější sezony 2021 nedopadlo nejlépe, jeden naprosto nepříjemný nesympatický senior chtěl umýt tašky v Černilově u HK, nakonec se dělala pouze severní strana kde byl mech. Druhý den následoval telefonát, že chce střechu umýt znovu, protože jsou všude chyby ( míste kde zůstal mech ) Nejednalo se však o chyby, ale o vymytou barvu působením 15let počasí na nekvalitních betonových taškách..Vše jsem vysvětlil, objasnil a domlouvali jsme nástřik barvou, aby střecha opět hezká jako před 15 lety. Následně mi byla vyčtena Svíčková, polévka atd... takže s tímto pánem jsem se přestal bavit a 13000,- za čištění oželel... nakonec si střechu nechal dodatečně nastříkat barvou od jiné firmy ( moje barva prý vypadala jako ho..o a byla přemrzlá ) Jaro 2022 jedna celkem sympatická paní čekala po krátkém zábavném telefnickém rozhovoru cenu 38 000,- a já chtěl po dokončení práce během října  54 000,- ( špatně spočítala metry a ptala se na cenu, kdyby si střechu umyli sami...nakonec střecha byla o 24m2 větší než uvedla a střechu si sami neumyli + nátěry dětailů a doprava. A nepříjemné  nedorozumění bylo na světě. Pro ně, v jejich očích to znamenalo větší cenu, kterou nechápali a  pro mě každodenní rutinu, spočítal jsem jim to tak, jako na stovkách střech před nimi a nikde problém ohledně peněz nikdy nebyl. Sami si mě asi dokážete představit, jak poslouchám průpovídky jejího pana manžela, že můj kolega měl střechu umytou za 3 hodiny a v přepočtu to dělá 16 000,- z celkové ceny renovace střechy...odpovědi na toto jsou jednoduché - kupte si vybavení za 1/4 milionu a udělejte si to sami a nebo si objednejte někoho jiného, s barvou ETERNAL Vám to každý natře levněji. V ceníku je jasně dané, že vše je od metru čtverečního a né za jaký čas se střecha nabarví a nebo vyčistí . A jak řiká můj bývalý kolega ,, prodavačka ty rohlíky neprodává ale za komínem '' tzn, že celkově výškové rizikové práce jsou jinak hodnoceny než například zedníci, skladníci, zahradníci atd... Ve finále toto vše jsou ,, drobné ''které padnou na naftu, další barvu, opravu auta, výplaty kolegům, jídlo nebo ubytování v místě práce atd...nikdo na tom nezbohatne :) Takové názory jako tito lidé mají většinou celoživotní zaměstnanci a né lidi, kteří něco dělali ,, svého "
 Nikdy z těchto problémů však nic nebylo a já stále čekám kdy se ten větší malér stane... od roku 2023 už nejsem OSVČ , ale změnil jsem se na  s.r.o.  ( nyní v průběhu transformace ) 
Takže postupem času a přibývajících pracovních sezon se vše doladilo tak, aby byla eliminace těchto problémů. Když se dělá více akcí najednou, znamaná to větší riziko všeho - úraz, těžší organizace, vyhýbání se špatnému počasí v jednotlivých regionech po republice a především zanedbání takových detailů jako je například - místo odtoku svodů ( obarvená voda z eternitu, úlomky staré barvy, mech), lepenka pod eternitem ( holá půda na latích, prknech ) špatný stav eternitových šablon (většinou problém,který není vidět - povylezlé hřebíčky od větru, které drží šablony v bednění a eternit praská ) kontaktování souseda během prací s následným rizikem ušpinění například jeho fasády, auta, skleníku, katastrofální stav starého nátěru na plechové střeše, který nebyl z fotek poznat ( střecha se myje klidně i  2x, další den se škrabe, brousí a už z toho není klasická dvoudenní akce ) O těchto možných problémen je dobré s majiteli nemovitosti promluvit aby později došlo k předcházení zbytečných problémů. Kdybych umyl a barvou nastříkal třeba  pouhých 20 střech tak o tom nemluvím a možná ani nevím, ale já jsem jich udělal cca 550 a tak nějak čím jsem starší, tím začínám být více opatrný. Hypotéka a 3 děti už není jako být sám v nájmu :) 

V případě nedostupnosti neváhejte a využijte služby Whatsapp - 605 755 220 non-stop, doma nemám signál T-mobile. Na Vesnici u HK není signál. 

ŽÁDNÉ TERMÍNY VĚTŠINOU NEMÁM, JDE O KAŽDODENNÍ IMPROVIZACI KAM POJEDE KOLEGA ČIŠTIT, TEN KDO MI 2 ROKY PÍŠE A SNAŽÍ SE NĚCO DOMLUVIT, TAK KOLIKRÁT ZŮSTANE ZAPOMENUT, NĚKDO KDO NAPÍŠE NEBO ZAVOLÁ V SEZONĚ 2023 TAK STŘECHU MŮŽE MÍT UŽ I DRUHÝ DEN VYČIŠTĚNOU A PŘIPRAVENOU K NÁSTŘIKU BARVOU. Musím ale znát stav střechy, detail foto, adresu, základní info o odstínu barvy a není problém mít už druhý den střechy umytou a připravenou k nástřiku. Obvykle pracujeme z kraje sezony ( březen, duben, květen ) v okolí Hradce Králové a až od 2.poloviny  května začínají výjezdy - Morava, Ústecký kraj, Ostrava, Karlovy Vary a pod. Za roky naprosto odlišného přístupu k zákazníkům oproti ostatním, snahy, dřiny, píle a odříkání všeho volného času jsem se dočkal pravidelného vydírání, vyhrožování, různých krádeží, zničených aut, především od bývalých brigádníků. Ale prý to je v pořádku a je to známka toho, že dělám věci dobře :) Úspěch se přeci neodpouští... natož tady v této republice..No já myslím, že jsem na nic nezapomněl :) 
Pracujeme pouze s osvědčenými německými a švédskými materiály, které vynikají svojí kvalitou a životností.
Zdarma vám poradíme a vypracujeme cenovou nabídku pro renovaci vaší střechy.
© 2023 Jan Vídenský | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram