Čištění tašek + preventivní ochrana

Střechy Jan Vídenský

Pouze kvalitně umytá střecha s kombinací kvalitní preventivní chemie ochrání Vaši střechu od nežádoucí vegetace po dlouhá léta
Aby střecha odolávala nepříznivým vlivům dlouhá léta, je třeba se o ni pravidelně starat a čistit ji. Prosíme o info zdali máte náhradní tašky. 

Nejčastěji čištěné střechy jsou betonové tašky na rodinných domech z devadesátých let. Pro ty, kteří nechtějí své střeše dát zcela nový kabát je varianta čištění s následnou aplikací chemie ideální volbou. 

Zbavíme Vaši střechu mechu, listí a dalších nečistot.
Důležité je připojení zařízení na motorový proud ( ideál jistič 16C a výše ) a přísun čisté vody. Zajistíme odtoku žlabů ( prosíme o info kam voda odtéká, týká se především eternitů a natřených plechů, které vodu během čištění obarví ) -  důležité je mít veškerá střešní okna pevně uzavřená, zbytečné věci z parapetů mít odstraněny, uzavřená i spodní okna v obvodovém zdivu. RD se po dokončení čištění celkově opláchne včetně fasády a oken. V případě, že nemáte pod taškami paropropustnou folíí a pod střechou se nachází např.samotná půda je dobré počítat s nepatrným prusakem vody do vnitřních prostor, jedná se však o zanedbatelné množství. Po vyčištění, které zabere většinou skoro celý den lze postřikovačem na suchý a čistý podklad aplikovat konkrétně zvolený přípravek. Důležité je aby střecha následujících 8hod. příliš nezmokla ( drobný déšť nevadí ) DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: PRVNÍ A DRUHÝ DÉŠŤ bude chemii vymývat, splní tak svojí úlohu samočistící chemie ) a proto se tuto vodu dále nepoužívejte ( zalévání rostlin, rybníček s rybami, sprcha, pití ) Voda ji sice rozředí, ale intenzita přípravku je stále značná. Důležitá je 1. noc po aplikaci např. BPS 7111 TRION - čirá tekutina se dostane do vyčištěné krytiny / betonu / a působí proti nežádoucí vegetaci ( zahubí kořínky mechu, které oko nevidí a vapka nevyčistí ).Střecha poté zůstane na dlouhé roky čistá a budete spokojeni.   

 BPS 7111 aplikujte v dostatečném množství nízkotlakým rozstřikovačem, válečkem nebo štětkou. Neotryskávejte, neoplachujte! Vlivem povětrnostních vlivů dojde k odstranění znečistění. Při silném znečistěni střech odstraňte před aplikací BPS 7111 řasy a mechy otryskáním vysokým tlakem.
Zavolejte nám a dozvíte se více informací, cenovou nabídku i doporučení a jaký správný materiál zvolit
Působíme po celé čr
Pracujeme pouze s osvědčenými německými a švédskými materiály, které vynikají svojí kvalitou a životností.
Zdarma vám poradíme a vypracujeme cenovou nabídku pro renovaci vaší střechy.
© 2024 Jan Vídenský | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram