Pan MUDr. Karel Kunčar  napsal 2 emaily. Ve Velkým Losinách proběhly tyto práce: Čištění krytiny Cembrit, penetrační nástřik krytiny a 3x airless nástřik Meffert MF 1000 - odstín EDELSCHWARZ (černý). 


Paní Prokůpková si objednala mé služby díky fotkám na Facebooku. Recenzi napsal její syn. Betonové tašky ( 285m2) byly první den vyčištěny, druhý den následovala speciální penetrace a 2x nástřik 

Meffert MF 1000 - odstín ROTBRAUN (hnědočervený) + nátěr žlabů.

Paní Milada Matiovská, Ing., MBA, MSc z Vyškova u Brna mi zavolala asi v 10 hod. dopoledne do Nechanic u Hradce Králové, pálenou keramickou střechu TONDACH měla okolo 20 hod. večerní  čistou včetně chemické ochrany.

prof. MUDr. Viktor Chrobok, CSc., Ph.D. si objednal kompletní renovaci eternitové střechy na chalupě u Jablonného nad Orlicí. Po vyčištění a vyschnutí byla použita penetrace a dvě vrstvy

Meffert MF 1000 - odstín DUNKELBRAUN (hnědý).

 Jeho spokojenosti si velmi vážím.

 

Pan Pavel Štěpán si objednal čištění střechy + fasády včetně chemické impregnace. Po mém slibu jsem se v říjnu 2016 na místo vrátil a celou fasádu včetně střechy chemicky nastříkal ještě jednou. 

Pan Vladimír Tengler od Karlových Varů si objednal celkovou renovaci střechy na rodinném domě +  stodole. Čištění cca 320m2 eternitu + 80m2 betonových tašek. Na eternit byla použitá penetrace a 2x 

Meffert MF 1000 - odstín CLASSICROT (klasicky červený).

Na tuto renovaci eternitové střechy do Kovářské u Chomutova mě vyslala má bývalá firma, kde jsem dříve pracoval ( Redok ). Po vyčištění a aplikace penetrace jsem udělal 2x airless nástřik barvou 

Meffert MF 1000 - odstín EDELSCHWARZ (černý).

Renovační nátěr plechu a eternitu

Paní Věra Miechová a její manžel Vlado si nechali vyčistit a barvou natřít 100m2 falcovaného plechu a cca 40m2 eternitu + 40m2 soused ( bratr Vlada ). Na eternit byla použitá barva Meffert MF 1000 - odstín ROTBRAUN (hnědočervený) a na plech Hagmans Aquabarr - odstín SVĚTLE ŠEDÝ (RAL cca 7038).


Renovace vily v Tanvaldu 

Pan Novotný je také spokojený. Za dva dny měl vilu v Tanvaldu vyčištěnou a kompletně nastříkanou barvou - eternit, úžlabí i mansardy = 3 druhy barev. Kompletně však střecha působí jako odstín antracit. Na eternit byla použitá barva Meffert MF 1000 - odstín ANTRACITGRAU (antracitově šedý).

Pan Baudyš si nechal na své chalupě v Hradci Králové -  Ruseku vyčistit a chemicky ochránit betonové tašky. Celková doba provádění prací byla 1 den čištění střechy a druhý den za dobrého počasí cca 3 hod aplikace chemie. Spokojenost na obou stranách.