Reakce zákazníků

Pavlína Rezková
Pavlína Rezková
15/10/2021
Ochota, rychlá domluva a velmi kvalitní práce. Chalupa naši babičky, která je velmi náročná a je velmi spokojená. S kvalitou a rychlým jednáním. Po tel.domluvě byli schopni páni dorazit klidně již v tom daném týdnu. I přes horské podmínky (větší vítr), který je neodradil, velmi kvalitně a profesionálně odvedená práce.
Aleš Vít
Aleš Vít
02/10/2021
Děkuji p. Videnskemu za profesionálně odvedenou práci. Čištění střechy a poté nátěr. Po oslovení jiných firem byla jeho firma jediná, která se do této náročné práce pustila. Špatný přístup na střechu. Všechny další firmy to z důvodu náročnosti nepřijali. Střecha jako nová. A komunikace s p. Vídeňský na více než 5 hvězdiček. Ještě jednou děkuji.
Petr Slavik
Petr Slavik
28/09/2021
Hledali jsme firmu pro renovaci střechy. Oslovil jsem několik společností nabízejících čištění a nátěr střech. Volba nakonec padla na firmu pana Vídenského na základě nejlepší internetové prezentace, kde jako u jediné bylo možné nalézt i ukázky realizace černého nátěru na červené betonové krytině. Původní domluva byla, že se střecha vyčistí na podzim a nátěr se provede nadcházející jaro. Naštěstí se panu Vídenskému uvolnil termín a veškeré práce byly během týdne hotovy. Už po vyčistění, byl rozdíl propastný. Týden po čištění byly naneseny 3 vrstvy černé barvy a střecha vypadá jako nová. Oceňuji rychlou komunikaci ze strany pana Vídenského, stejně tak odbornou konzultaci. Velkou výhodu spatřuji v tom, že komunikujete jak s majitelem firmy, tak přímo s řemeslníkem, který realizaci osobně provede. Pan Vídenský a jeho tým jsou bezesporu špička ve svém oboru.
Jan Svoboda
Jan Svoboda
11/09/2021
S p. Vídenským byla skvělá spolupráce
Miroslav Cihlo
Miroslav Cihlo
02/08/2021
Firmu p. Vídeňského můžu s klidným svědomím doporučit. Bezproblémová komunikace (vždy zvedne telefon, popř. pokud hned nemůže, obratem se ozve), všechny domluvené termíny splněny prakticky na minutu přesně, oproti jiným firmám práce odvedena i za kratší čas. Vysoká profesionalita i kvalita odvedené práce. Střecha po renovaci září novotou a budí zaslouženou pozornost kolemjdoucích. Cenově příznivé podmínky. Fotky před a po.
Eva Rehakova
Eva Rehakova
11/06/2021
Bezproblémová komunikace, vysoká odbornost, velmi kvalitně provedené čištění a následný nátěr plechové střechy, cena odpovídající kvalitě a náročnosti provedené práce. Srdečně doporučuji firmu pana Vídenského, jistě nebude zklamaní :-)
Kateřina Sehnalova
Kateřina Sehnalova
04/06/2021
Dobrý den musím říct že pan Vidensky je nejlepší v tomto oboru.Nic není problém 👍usměvavý pán domluva rychlá vše v naprostém pořádku 😉.Mohu jen doporučit
Dalibor Michálek
Dalibor Michálek
04/06/2021
Maximální spokojenost. Střecha jako nová. Doporučuji
Martina Pleslová
Martina Pleslová
14/05/2021
Ráda bych poděkovala panu Vídenskému za přístup, jednání, flexibilitu. S touto firmou jsem na 100% spokojena, kéž by se to dalo říct o všech. DOPORUČUJI👍
Růžena Hanušová
Růžena Hanušová
10/05/2021
Děkujeme firmě Nátěry a čištění střech , Ing. Jana Vídenského za přístup a spokojenost s prácemi .V roce 2015 nám renovoval velkou střechu na chalupě a je do dnes krásná . Nyní jsme si nechali zrenovovat přístavbu a jsme spokojeni s profesionalitou a kvalitou .Firmu doporučujeme 😊

Meffert MF 1000 - odstín EDELSCHWARZ (černý)

Ve Velkých Losinách proběhly tyto práce: Čištění krytiny Cembrit, penetrační nástřik krytiny a 3x airless nástřik ( 2017 )
S panem Vídenským mám takovou zkušenost. Potřebovali jsme zlikvidovat mech na eternitové střeše chaty v Jeseníkách (u Velkých Losin 600m n.m.). Firma si vyžádala fotografie objektu a po několika dnech (!) pán přijel. Pracoval čistě, kvalitně, i přes víkend (!). Střecha je po 18 měsících jako nová. Firmu mohu jen pochválit a doporučit.
MUDr. Karel Kunčar

Meffert MF 1000 - odstín ROTBRAUN (hnědočervený) + nátěr žlabů

Betonové tašky ( 285m2) byly první den vyčištěny, druhý den následovala speciální penetrace a 2x nástřik.
Recenzi napsal syn paní Prokůpkové. ( 2017 )
Skvěle odvedená práce a to velmi rychle!
Vřele doporučuji!
David Prokůpek

Pálená keramická střecha TONDACH

Paní Milada Matiovská, Ing., MBA, MSc z Vyškova u Brna mi zavolala asi v 10 hod. dopoledne do Nechanic u Hradce Králové, pálenou keramickou střechu TONDACH měla  ještě v ten den okolo 20 hod. večerní čistou včetně chemické ochrany. ( 2017 ) Její peníze  za práci jsem však druhý den zapomněl na střeše auta v Jaroměři :D
Děkuji za vyčištění střechy od mechu na mém RD. Byla jsem moc spokojená. Určitě se ozvu na jaře, budu potřebovat vyčistit kamennou dlažbu na dvoře :-).
Milada Matiovská, Ing., MBA, MSc

Meffert MF 1000 - odstín DUNKELBRAUN (hnědý)

prof. MUDr. Viktor Chrobok, CSc., Ph.D. si objednal kompletní renovaci eternitové střechy na chalupě u Jablonného nad Orlicí. Po vyčištění a vyschnutí byla použita penetrace a dvě vrstvy
Jeho spokojenosti si velmi vážím. ( 2017 )
Vážený pane Vídenský,
spokojenost s Vaší prací.
Díky
prof. MUDr. Viktor Chrobok, CSc., Ph.D.

Čištění střechy + fasády včetně chemické impregnace

Pan Pavel Štěpán si objednal čištění střechy + fasády včetně chemické impregnace na RD v Hradci Králové, Slatina. Po mém slibu jsem se v říjnu 2016 na místo vrátil a celou fasádu včetně střechy chemicky nastříkal ještě jednou. ( 2015 ) 
Ještě jednou díky za vyčištění a ošetření naší střechy a fasády. Jak střecha tak i fasáda vypadají opravdu dobře.
Pavel Štěpán

Meffert MF 1000 - odstín CLASSICROT (klasicky červený)

Pan Vladimír Tengler u Karlových Varů si objednal celkovou renovaci střechy na rodinném domě + stodole. Čištění cca 320m2 eternitu + 80m2 betonových tašek. Na eternit byla použitá penetrace a 2x nástřik barvy Meffert ( 2017 ) 
Příjemná komunikace. Důsledná a zodpovědně provedená práce. Doporučuji dalším zákazníkům.
Vladimír Tengler

Meffert MF 1000 - odstín EDELSCHWARZ (černý)

Na tuto renovaci eternitové střechy do Kovářské u Chomutova mě vyslala má bývalá firma, kde jsem dříve jednu sezonu pracoval. Po vyčištění a aplikace penetrace jsem udělal 2x airless nástřik barvou. ( 2017 )
Rychlost, pečlivost, výborná komunikace. Doporučujeme dalším zákazníkům.
Květa Frank Vorlíčková

Renovační nátěr plechu a eternitu

Paní Věra Miechová a její manžel Vlado si nechali vyčistit a barvou natřít 100m2 falcovaného plechu a cca 40m2 eternitu + 40m2 soused ( bratr Vlada ). Na eternit byla použitá barva Meffert MF 1000 - odstín ROTBRAUN (hnědočervený) a na plech Hagmans Aquabarr - odstín SVĚTLE ŠEDÝ (RAL cca 7038).
Kvalitní provedení, preciznost, ochota. Střecha jako nová.
Věra Miechová

Renovace vily v Tanvaldu

Pan Novotný je také spokojený. Za dva dny měl vilu v Tanvaldu vyčištěnou a kompletně nastříkanou barvou - eternit, úžlabí i mansardy = 3 druhy barev. Kompletně však střecha působí jako odstín antracit. Na eternit byla použitá barva Meffert MF 1000 - odstín ANTRACITGRAU (antracitově šedý).
Samostatný pracovník, pěkně a rychle odvedená práce. Jsem spokojen.
Luděk Novotný

Vyčištění a chemická ochrana betonové tašky

Pan Baudyš si nechal na své chalupě v Hradci Králové - Ruseku vyčistit a chemicky ochránit betonové tašky. Celková doba provádění prací byla 1 den čištění střechy a druhý den za dobrého počasí cca 3 hod aplikace chemie. Spokojenost na obou stranách. ( 2016 ) 
Naprostá spokojenost s kvalitou odvedené práce. Doporučuji.
František Baudyš
Pracujeme pouze s osvědčenými německými a švédskými materiály, které vynikají svojí kvalitou a životností.
Zdarma vám poradíme a vypracujeme cenovou nabídku pro renovaci vaší střechy.
© 2024 Jan Vídenský | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram