Materiály

Používám pouze špičkové, osvědčené materiály s dlouhou životností. Cena této barvy je ve velice dobrém poměru s její kvalitou.
V poslední době je největší zájem o černý odstín, pro velký zájem mi prosím hlaste požadavek na černý odstín co nejdříve (někdy je složité tento odstín sehnat).

Nejčastěji používané odstíny

Něměcká barva na tašky a eternit

Meffert MF 1000 (MD Roof)

Chrání povrchové plochy a zvyšuje jejich odolnost proti vlivům povětrnostních podmínek, kyselým dešťům a škodlivinám. Ztěžuje obnovení růstu mechů a řas. Je jednoduše zpracovatelný, čistí se bez použití chemikálií. Nepoškozuje životní prostředí, neobsahuje biocidy.

Barvu Meffert MF 1000 Dachbeschichtung dodáváme v osmi odstínech.

  • classicrot (klasická červená)
  • rotbraun(hnědo červená)
  • ziegelrot (cihlově červená)
  • schokoladenbraun (tmavě hnědá)
  • anthracitgrau (antracitově šedá)
  • kieselgrau (křemičitě šedá)
  • edelschwarz (černošedá)
  • dunkelgrün (tmavě zelená)
jeden z nejlepších produktů na trhu
vodou ředitelný ekologický nátěr k renovaci střešních krytin (tašky, eternit, beton)
extrémní odolnost proti povětrnostním podmínkám, vysoká přídržnost a životnost
hedvábně matná, propouští vodní páry
aplikace štětkou, válečkem nebo Airless
Ideální barva na plechové střechy

Hagmans Aquabarr

Aquabarr 2012 je povrchový nátěr s výtečnou trvanlivostí a odolností vůči povětrnosti. Má vysokou přilnavost pro různé povrchy a speciální vlastnosti (např. může se aplikovat na vlhký podklad). Je pružný do teploty -23°C, odolný vůči alkalickým chemikáliím, zašpinění, je paropropustný (má funkci "Goretexu").
Flexibilní, ekologicky nezávadný, povrchový nátěr na vodní bázi pro venkovní užití. Vytváří bezespárou polymerovou bariéru proti vodě a vlhkosti.
Používá se samostatně jako jednoduchý nátěr, nebo v kombinaci s výztužnými textiliemi. Používá se především jako nátěr na střešní krytiny z eternitu, betonu, lepenek a hlavně staršího pochozího nepohledového a v minulosti již natřeného plechu.
červená
šedá
černá
hnědá
Antikorozní barva

Murexin Ferabrin roststop

Základní i krycí antikorozní barva bez obsahu olova s vysokou účinností, odolná povětrnostním podmínkám a snadnou zpracovatelností.
Tento materiál plní funkci jak podkladní tak i vrchní (tzv. jednošichtovka). Jde o silnovrstvou barvu s obsahem zinkofosfátu a hliníkového prášku.
Asfaltové, plechové, eternitové a betonové střechy

Hagmans Takbeläggningsfärg

Takbeläggningsfärg je rozpouštědlový střešní nátěr na akrylové bázi. Vysoký obsah sušiny umožňuje i jednovrstvé aplikace.
Materiál je určen především pro nátěry eternitových, plechových a asfaltových střešních krytin. Po očištění se neaplikuje penetrace, ale přímo samotný nátěr ve dvou vrstvách. Barva je tvořena modifikovanými pryskyřicemi na bázi akrylátu a je plněna mikrovlákny.
červená
šedá
černá
zelená
bílá
hnědá
Jistou alternativou k materiálu MF 1000 Dachbeschichtung je v podobné cenové relaci rozpouštědlová barva Takbeläggningsfärg od švédského výrobce Hagmans. Po očištění se neaplikuje penetrace, ale přímo samotný nátěr ve dvou vrstvách. Barva je tvořena modifikovanými pryskyřicemi na bázi akrylátu a je plněna mikrovlákny.

APLIKACE PREVENTIVNÍ CHEMIE PROTI MECHU 

Švédská chemie BPS 7111 je vyvinutá k odstranění vodních řas a plísní z mnoha povrchů jako jsou: beton, cihly, plasty, vápenec, pískovec, žula, atd.
Je také vynikajícím přípravkem k ochraně a prevenci proti růstu vegetace na plochách s účinností 3 - 5 let. Doba účinnosti je závislá na typu povrchu a počasí. Chemie není vhodná na hladké a nesavé povrchy.

Používané přípravky jsou bezpečné a nemají žádné negativní účinky na stavební materiály a životní prostředí.
Chemi Q roof je přípravek, který byl vyvinut specielně pro odstranění mechů ze střech a prevenci proti růstu mechu.
Používá se zejména pro odstraňování mechů ze střech,venkovních dlažeb, betonových zdí a dalších konstrukcí a stavebních materiálů napadených mechem. Přípravek je vhodný zejména pro čištění eternitových střech, střech z betonových a pálených tašek. Aplikací přípravku dochází i k očištění zčernalého povrchu střechy. Na stránce https://www.chemiq.cz/spolupracujeme se sami přesvěčte, koho výrobce doporučuje pro aplikaci tohoto výrobku.
Přípravek je patentován a jeho účinnost je ověřena laboratoří ČVUT Praha.
Zavolejte nám a dozvíte se více informací, cenovou nabídku i doporučení a jaký správný materiál zvolit
Působíme po celé čr
Pracujeme pouze s osvědčenými německými a švédskými materiály, které vynikají svojí kvalitou a životností.
Zdarma vám poradíme a vypracujeme cenovou nabídku pro renovaci vaší střechy.
© 2022 Jan Vídenský | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram